poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Egzaminy,egzaminy i po egzaminach...

Egzamsy były bardzo spoko. Jestem zadowolony z siebie i swoich umiejętności. Uczyłem sie przez cały rok jak najlepiej, ale jestem pewien ze wyniki będą nieco gorsze. Przeciętne :/ ale to mało wpływa na moje liceum, do którego się wybieram, ale nie chce do niego iść ;O
Chciałbym już pracować, piąć się na wysokie szczeble kariery, spełniać się zawodowo, a przy okazji znaleźć trochę czasu dla siebie. 
Mam ostatnio dwa telefony:
Bleki Berusia <3 Bold'a 9870


i Samsika S III mini 


To oznacza, że będę mógł pisać z każdego miejsca na ziemi na bloga! Właśnie takiej mobilności pragnę. Jadę autobusem przez 20 min - w tym czasie mogę coś stworzyć kreatywnego ;3 jestem w tym dobry, prawda? :) 

No i wracam do nauki hiszpańskiego. Na telefon pobrałem sobie ze strony www.fiszki.pl 
Słownictwo 4. Kiedy zbliża się lato, wiosna, słońce, gorąco, to chce mi się uczyć tego języka. W zimę, to ani rusz, nie da się, a teraz samo z siebie wychodzi. Dla praktyki zamierzam prowadzić drugiego bloga po hiszpańsku. Chcę się trochę odnaleźć ;) ale problem mam z prowadzeniem z jednym (brak czasu), co dopiero z drugim?!

Teraz majówka, nie mam planów, a raczej je mam! Na sportowo! Wykorzystuję ten fakt pogodowy, że jest chłodniej, wtedy można latać w krótkim rękawku i się wietrzyć. Mi jest gorąco!!

Następny wpis niedługo! Znowu cos śmiesznego! ;)

2 komentarze:

  1. Hiszpański? Ja to się chce uczyć francuskiego... rodzice znają i mnie tam zabierają, a ja zielona co do mnie ludzie gadają :D :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Że też chce Ci się uczyć języka z własnej i nieprzymuszonej woli ;P.

    Pozdrawiam!
    Melon

    OdpowiedzUsuń

Dzięki za komentarz! Zostaw linka do Twojego bloga, chętnie zajrzę i będę obserwował :)
xoxo.