sobota, 4 maja 2013

Może jeszcze trochę wolnegooo? Właaaaśnie taak!

Właśnie tak. Jestem chory od czwartku i czuję się jeszcze źle, więc możliwe, że nie pójdę do szkoły w następnym tygodniu, bo się nie doleczę tak szybko. 

PO CO, 
PO JAKĄ CHOLERĘ, 
PO JAKI KIJ WSIADAŁEŚ 
NA TEN ROWER?!?!?!?!? Przewiało mnie. Gardło boli, nie mogę mówić... aż czasem do płaczu. Cały czas piję jakieś syropki, a chcę też biegać, rolkować.... aaalee nie dotknę już nigdy więcej jakiegoś bicykla. Raczej, że będzie 30 stopni, to wtedy ;o a tak to się boję, to jest dla mnie tykająca bomba... wybucha z gratis prezentem - chorobą.
Albo nie umiem się ubrać na rower ^_^ a w dodatku ostatnia choroba też zaczęła się przez rower ;O umyłem się i wsiadłem w zimę na rower, hahahha. super super... 
nie mogę się doczekać jak wyzdrowieję, tęsknię za outside'orowym lifeeeeM.

Jak zauważyliście swoimi poczciwymi oczyma, zmieniłem wygląd mojego bloga. Może nie jest perfekcyjny, ale to są moje zdjęcie. MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJEE!! 
Właśnie się z tego cieszę, że mogłem coś zrobić swojego, oryginalne, jak dziki bóg! Właśnie tak! Cieszcie się z moich projektów idealnego stworzenia na moim blogu. Ale oczywko, żartuję, oczywiście no! Co się nie podoba? Jak się czujecie z nowym wyglądem?

xoxo.

7 komentarzy:

 1. Ja pojechałem w poprzedni piątek, jak było 26oC :-D I nic, nic mi nie jest, nawet się opaliłem, tfu, spaliłem - kilka dni łaziłem z poparzonymi rękami i twarzą ;-) Zdrówka życzę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę Ci tego wolnego i to nawet nie masz pojęcia jak bardzo :D. No, ale nic, życzę powrotu do zdrowia (chociaż nie wiem, czy chciałbyś wracać do szkoły ;p).

  Miłego wieczoru!
  Melon

  OdpowiedzUsuń
 3. Łoł wchodzę na Twojego bloga i myślałam, że trafiłam gdzie indziej :D A tu po prostu nowy wygląd :D Podoba mi się ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kalinosiekkk już Ci to pisałem parę razy, ale chyba nie przeczytałeś, możesz odpowiadać na moje komentarze u siebie na blogu, bo u mnie wyglądasz jakbyś wyrwał się ni to z gruszki ni z pietruszki ze swoją odpowiedzią :). Tak tylko mówię na przyszłość :p.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjcie w tle - świetne wręcz. Fajnie tu u Ciebie, będę wpadać częściej :)
  dreamsforeverx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepraszam, ale mnie się Twój nowy wygląd bloga nie podoba. Nie przekonuje mnie ten las.
  Polecam Ci krople oregasept H97. Przeczytaj sobie o nim w internecie. Ma właściwości jak antybiotyk. On jest chyba na wszystko :)

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za komentarz! Zostaw linka do Twojego bloga, chętnie zajrzę i będę obserwował :)
xoxo.