piątek, 8 marca 2013

Telenowele, ajj, te telenowele, Boże, jak ja je kocham oglądać, ajjj, te telenowele...

Przyznam, że jestem chłopakiem, a lubię oglądać telenowele :) Kocham je po prostu. Dla mnie tasiemce są jak książki, ale sfilmowane:) Pokochałem też język hiszpański i Meksyk. To cudowne połączenie. Aż chce się żyć w tym cieple i mówić pięknym językiem :) W tym poście wymienię wszystkie telenowele, które obejrzałem w swoim życiu. Dzięki temu nauczyłem się też coś z życia. Niby głupoty, ale najważniejsze to w największym kotle znaleźć wiedzę. Nie będę się rozpisywał, dodam tylko własne zdanie - w internecie znajdziecie wszystkie podstawowe informacje, takie jak np. opis fabuły.

No to zaczynamy!

1. MARINA 
Piosenka urzekła mnie. Nadal czuję głębokie uczucia, kiedy jej słucham! 
W dodatku aktorka Sandra Echeverria bardzo mi się podoba!! Uwielbiam ją! 

2. Miłość jak Czekolada

 Któż tutaj nie kocha czekolady? A kto poczułby się, gdyby dostał w spadku fabrykę czekolady, ale nie mógł w niej zachowywać wysokiego stanowiska, bo inni, źli ludzie się wtrącili? 

3.Kobieta w Lustrze

Lubiłem przeżywać te same przygody z tą dziewczyną! Życie może stać się niesamowite dzięki zewnętrznej transformacji zależnie od pory dnia :)

4. Zemsta, moja miłość

Zemsta może być skuteczna, ale tylko na chwilę. Wraz z główną bohaterką czuje się te żądze do zemsty!

5. Pustynna Miłość


Kocham kulturę arabską, tutaj mamy przeciwieństwo dwóch światów i jednej zagubionej muzułmanki! :) Oczywiście, rolę gra Sandra Echeverria!!! <3

6. Nie igraj z aniołem

Maite Perroni również jest moją ulubioną aktorką. Całą telenowelę obejrzałem z babcią!

7. Eva Luna

Eva Luna potrafiła świetnie pokazać swoją asertywność i dokładne przywództwo poprzez spokój i dyscyplinę. Warto brać z niej przykład, np. jako szef, przywódca firm chciałbym się zachowywać tak samo jak ona.

8.Morze Miłości


 Beztroskie życie mieszkańców Playa Escondida :) Życie potrafi być piękne :) W dodatku obcowanie z naturą i życie nad morzem, mm, super, też chciałbym tak :)

9. Buffy, postrach wampirów
 Co prawda, nie telenowela, ale serial. Nie mogłem się oprzeć tymi jej sposobami walki, potrafiła być silniejsza od nadludzkiej istoty i spędzać nocami na cmentarzu. To było niesamowite i przerażające przeżywać z nią przygody.

Teraz oglądam Triumf Miłości

A jakie Ty oglądasz telenowele? :) Nauczyłem się trochę wiele, jeśli chodzi o życie i lepiej sobie radzę w różnych chwilach, bo mogę obejrzeć w domu z różnych perspektyw daną sytuację i ją ocenić porządnie. Sam się zdziwiłem wiedzą i patrzę trochę inaczej na świat.
Jak podoba Wam się notka?
xoxo

6 komentarzy:

 1. Hahahaha, ja też uwielbiam oglądać telenowele. Moją pierwszą była Marina - miałam 7 lat jak ją oglądałam, teraz mam 13. Z tych oglądałam Marinę, Nie igraj z aniołem, a Morze miłości strasznie mnie wciągnęło. Teraz oglądam: Otchłań namiętności, jak na razie najelepsza telenowela jaką oglądam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie trawię telenoweli... a w szczególności te portugalskie i hiszpańskie... aż niedobrze mi się robi ;). Czyli jesteśmy dwoma wielkimi przeciwieństwami w "lubieniu telenowel" ;D.
  Ale tak btw. to "Buffy" wydaje się być ciekawa :).

  Miłego wieczoru!
  Melon

  OdpowiedzUsuń
 3. Oglądałam tylko Morze Miłości, rzadko oglądam ;p

  http://girls-trio.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Achh te telenowele ;p poprzestawiały mi mózg w dzieciństwie xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Z tych co ty napisałeś znam tylko 'Nie Igraj z Aniołem' !
  Moja siostra to oglądała,omg pamiętam ! xDD
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Awwwwww... TELENOWELE!KOCHAM! Jaaaaa.Uwielbiam. !
  Oglądam je od dzieciństwa.
  Z tych co wymieniłeś oglądałam: marine, miłość jak czekolada,pustynną miłość,nie igraj z aniołem :),Eve Lune,Morze Miłości (kocham to ) ,Triumf Miłości,a także Zakazane Uczycie,Ukrytą Miłość,Twarz Analiji,trochę Terese i teraz oglądam Otchłań Namiętności. Kocham Telenowele ! Awwwwww. Mam w planach podobny post do twoich. ;)
  Obserwuję i liczę na rewanż. ;)
  Zapraszam milena-b.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za komentarz! Zostaw linka do Twojego bloga, chętnie zajrzę i będę obserwował :)
xoxo.